Apartmány Marina di Massa 2
Stručný popis

Stredisko: Marina Di Massa
Vzdialenosť od mora: nad 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 450 - 700

Apartmány v rôznych častiach strediska Marina di Massa, približne 450-700 m od pláže.
Vybavenie apartmánov: Apartmány sú v 2 poschodových budovách alebo rezidenciách. Apartmány majú balkón/terasu alebo záhradu, kuchynský kút alebo kuchyňu. Klientom je k dispozícií parkovisko max. 100 m od objektu.


Cenník

1 Casa Maria - apartmán na prízemí malej budovy pozostávajúcej zo 6 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa, malá zariadená veranda, parkovisko. 450 m od mora.
2 Casa Serena - apartmán na 1. poschodí malej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa, zariadený balkón a terasa, parkovisko. Možnosť 5. lôžka, 600 m od mora.
3 Casa Elia - apartmán na 1. poschodí v nezávislom dome - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s možnosťou 5. lôžka, kuchynka, kúpeľňa, malý balkón, zariadená záhrada na prízemí, parkovisko, 600 m od mora
4 Casa Carlo - apartmán na prízemí malej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a možnosťou 5. lôžka, balkón, zariadená záhrada, parkovisko, 500 m od mora
5 Casa Fernisia - apartmán na prízemí malého domu pozostávajúceho z 3 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s možnosťou 5. lôžka, kuchynský kút, zariadená terasa, parkovisko, 700 m od mora.
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4 5
Ceny sú uvedené v spoločnej tabuľke cien.