Apartmány Marina di Massa 3
Stručný popis

Stredisko: Marina Di Massa
Vzdialenosť od mora: do 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 100 - 800

Apartmány v rôznych častiach strediska Marina di Massa, približne 100-800 m od pláže.
Vybavenie apartmánov: Apartmány sú v 2. poschodových budovách. Apartmány majú balkón/terasu alebo záhradu, kuchynský kút alebo kuchyňu. Klientom je k dispozícií parkovisko max. 100 m od objektu.


Cenník

1 Casa Alessandra - apartmán na prízemí polo samostatného domu - 2 spálne s manželskou posteľou, obývacia izba s 2 jednolôžkovými gaučami, kuchyňa, zariadený balkón, veľká záhrada, parkovisko, 700 m od mora.
2 Casa Lory - apartmán v malej rezidencii - na prízemí: kuchyňa, obývacia izba s gaučom pre dve osoby, malá kúpeľňa, zariadený balkón, na 1. poschodí: spálňa s manželskou posteľou a balkónom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, vaňa/sprcha, umývačka riadu, parkovisko, záhrad 200 m od mora.
3 Casa Ciliberti - apartmán na prízemí polo samostatného domu - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a manželskou posteľou, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, balkón, zariadená záhrada, parkovisko, 700 m od mora a 600 m od centra.
4 Casa Cimoli - apartmán na prízemí alebo na 1. poschodí malej budovy pozostávajúcej zo 4 apartmánov - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, veľká obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa, balkón, zariadená záhrada, parkovisko. 600 m od mora.
5 Casa Luciano - apartmán na 1. poschodí malej rezidencii - na prízemí: obývacia izba s kuchynským kútom, sprchovací kút, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, balkón, na 1. poschodí: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, parkovisko, 450 m od mora.
6 Casa Gabriella - apartmán na 2. poschodí a poslednom poschodí rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a malou kúpeľňou, obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, kuchyňa, kúpeľňa, 3 balkóny, garáž, 500 m od mora.
7 Casa Rosa - apartmán na 1. poschodí malej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s 2 samostatnými lôžkami, malá kuchyňa, zariadený balkón, parkovisko, 700 m od mora.
8 Casa Olivi - apartmán na 1. poschodí malej budovy - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa s vaňou, zariadený balkón, parkovisko, 100 m od mora.
9 Casa Paola - apartmán na 2. poschodí peknej budovy - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, veľká obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom a balkónom, kuchynským kútom, WC, parkovisko, 200 m od mora.
10 Casa Castellani - apartmán na 1. poschodí malej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom a kuchynským kútom, WC/sprcha, balkón, parkovisko, 800 m od mora.
11 Casa Ceccarelli - apartmán na 2. poschodí peknej budovy - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s samostatným lôžkom a možnosť 5. lôžka, veľká obývacia izba s jednojlôžkovým gaučom a balkónom, kuchynský kút, WC/sprcha, parkovisko, 350 m od mora.
12 Casa Ilaria - apartmán na 1. poschodí polo samostatnom dome - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatným lôžkami, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom, kuchyňa, kúpeľňa, balkón, zariadená terasa na prízemí, parkovisko, 500 m od mora.
13 Casa Fiorenzo - apartmán na 1. poschodí elegantnej rezidencie - spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatným lôžkami, obývacia izba s dvojlôžkovým gaučom, kuchynský kút, sprcha, veľký a zariadený balkón, parkovisko, 700 m od mora
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ceny sú uvedené v spoločnej tabuľke cien.