Vilky
Stručný popis

Stredisko: Tirrenia
Vzdialenosť od mora: do 500 m
Vzdialenosť od mora (m) 150 - 300

Vilky sa nachádzajú 150 až 300 m od mora.


Cenník

1 Fiorita / Eriche (pre 6 osôb): elegantne a luxusne zariadené vilky majú jednu izbu s manželskou posteľou, ďalšiu izbu s troma lôžkami, jednu menšiu izbu s jedným lôžkom a zaťahovacími dverami, kúpeľňu so sprchou a WC, obývačku s krbom, kuchynku, jedáleň s vchodovými dverami do vlastnej záhrady a miesto na parkovanie. K dispozícii je aj práčka a umývačka riadu.
Cena je na apartmán/týždeň.
2 Melani (pre 6 osôb): krásna vilka s vlastnou záhradou a miestom na parkovanie. Má jednu izbu s manželskou posteľou, ďalšiu izbu s dvoma lôžkami, jednu menšiu izbu s jedným lôžkom, obývačku s krbom, kuchynku, dve kúpeľne so sprchou a WC a verandu s posedením.
Cena je na apartmán/týždeň.
3 Attico Marea (pre 5 osôb): budova vybavená výťahom pozostáva z dvoch izieb s manželskou posteľou, jednej izby s jedným lôžkom, obývačky, kuchynky, dvoch kúpeľní so sprchou a WC a slnečnej terasy s výhľadom na more. Má vlastnú garáž. Je situovaná 50 m od mora a 200 m od centra Tirrenie, kde sú k dispozícii rôzne služby a množstvo obchodov.
Cena je na apartmán/týždeň.
4 Villetta Michela (pre 5 osôb): vilka je situovaná v nádhernom píniovom hájiku asi 200 m od mora a 650 m od centra Tirrenie. Pozostáva z jednej izby s manželskou posteľou, kuchynky, obývačky s divánom pre 2 osoby, kúpeľne so sprchou a WC, ktoré sa nachádzajú na prízemí budovy. Má vlastnú verandu priamo pri záhrade.
Cena je na apartmán/týždeň.
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4
Na vyžiadanie-        

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, parkovanie vonkajšie
Cena nezahŕňa: poistenie liečebných nákladov, dopravu, poplatok za el. energiu, vodu, plyn Euro 10 /osoba / týždeň (okrem detí do 2 rokov), záverečné upratovanie Euro Euro 70 / vilka, posteľnú bielizeň (možnosť zapožičania na mieste Euro 10 / osoba / výmena)
Návratná kaucia Euro 100 / apt
Malé domáce zvieratá sú povolené za poplatok Euro 30 / týždeň