Rezidencia Laguna Azzura
Stručný popis

Stredisko: Portorosa
Vzdialenosť od mora: do 500 m


Vzdialenosť od mora (m) 450

Poloha: Obľúbená rezidencia, ktorá poskytuje ubytovanie v radových vilkách so záhradkami a terasami, sa nachádza v romantickom a moderne postavenom jachtárskom prístave Portorosa (Ružový prístav) s unikátnym výhľadom na Liparské ostrovy. Celý komplex je obklopený hustými porastmi exotických paliem, oleandrov, pínií a fikusov. Niekoľko kilometrov odtiaľ je mesto Milazzo s pekným historickým centrom a prístavom odkiaľ premávajú lode na Liparské ostrovy. Ďalej je zaujímavé mesto Tindari, s pútnickým kostolom a bohatým archeologickým parkom, je možné si urobiť výlet k neďalekej sopke Etna, Taormini a Naxosoby
Vybavenie rezidencie: recepcia, veľký bazén za poplatok, verejná a súkromná pláž, obchodné centrum a rôzne obchodíky, reštaurácie a bary.
Športové vyžitie: požičovňa vodným plavidiel, motorových člnov, prenájom bicyklov, tenisové kurty (za poplatok).
Vybavenie viliek: sú dvojpodlažné, radové, harmonicky rozmiestnené po parku. Prízemné apartmány majú záhradku s verandou a na prvom poschodí je veľká terasa. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.

'

Cenník

1 Vilka pre 2 osoby MONO: obývacie miestnosť s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom a možnosťou prístelky. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.
Cena je na vilku v Euro / týždeň.
2 Vilka pre 3 osoby MONO: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom a možnosťou prístelky. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.
Cena je na vilku v Euro / týždeň.
3 Vilka pre 4 osoby MONO: obývacia miestnosť s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom a možnosťou prístelky. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.
Cena je na vilku v Euro / týždeň.
4 Vilka pre 4 osoby TRILO: obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, 2 manželské izby, možnosť dvoch prísteliek za poplatok. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.
Cena je na vilku v Euro / týždeň.
5 Vilka pre 5/6 osôb TRILO: obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, 2 manželské izby, možnosť dvoch prísteliek za poplatok. Každý apartmán má vlastný vchod, kuchynský kút, kúpeľňu so sprchou a WC a miesto na parkovanie.
Cena je na vilku v Euro / týždeň.'

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, záverečné upratanie (okrem kuchynského kúta), parkovanie
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, plážové služby
Návratná kaucia Euro 25 / apt
Služby na vyžiadanie: postieľka Euro 26 / týždeň, prístelka Euro 40 / týždeň,
Malé domáce zvieratá povolené za poplatok Euro 25 / týždeň.

'