Costa Paradiso
Stručný popis

Costa Paradiso - Rajské pobrežie (kde leží?) tvorí pláže v dĺžke 8 km, skalnaté útesy, skryté zátoky a krystáľovo smragdovozelené more. Je to tiché pobrežie, formované žilovými útesmi a typickou sardínijskou flórou, ktorá premieňa krajinu na raj plný farieb a vôni. Vily a apartmány v rozličných architektonických štýloch sú postavené z červeného kameňa a ručne opracovanej žuly, majú keramické dlažby, drevené rošty v prírodných farbách a široké terasy. Všetko v perfektnej harmónii.

Program v Costa Paradiso je bohatý vo všetkých ročných obdobiach. Záhrada s bazénom „La gioia di vivere“ je otvorená pre všetkých návštevníkov, nachádzajú sa tu reštaurácie, bary, pizzérie, zmrzlinové salóny, obchody všetkého druhu a supermarket.
V športovom centre sú k dispozícii bazény, tenisové kurty, basketbalové, futbalové a volejbalové ihriská, potápačské centrum. Program spestrujú divadelné a hudobné predstavenia.

Labužníci si môžu vybrať z nespočetných druhov rybích špecialít, syrov a vín.
K dispozícii je pomocná lekárska služba - 24 h denne v kontakte so službou prvej pomoci.


Ubytovacie zariadenia v stredisku Costa Paradiso

Apartmány Costa Paradiso'
Apartmány Costa Paradiso' (Apartmán)

Vzdialenosť od mora (m) 150 - 900 Apartmány sú situované 150 - 900 m od mora. Pláž je piesočná, lemovaná skalnatými útesmi. Nádherná pláž „...