Kemping La Foce
Stručný popis

Stredisko: Valledoria
Vzdialenosť od mora: do 100 m
Vzdialenosť od mora (m) priamo pri pláži

Poloha:Kemping ponúka ubytovanie v bungalovoch a vo vilkách s jednou alebo dvoma spálňami, obývacou izbou s kuchynským kútom, kúpeľňou a verandou. Nachádza sa priamo pri pláži s prepravou trajektu cez riečku Coghinas.
Vybavenie kempingu: hostia môžu využiť široké služby poskytované v areáli kempingu:
dva bazény, tenis, basketbal, plážový volejbal, detské ihrisko, grilovanie, rybolov, kanoistika, potápanie, windsurfing, parkovacie možnosti.
Vily sú situované mimo komplexu La Foce asi 800 m.

'

Cenník

1 Bungalov max. pre 4 osoby: jedna izba s manželskou posteľou, ďalšia izba s poschodovou posteľou, kuchyňa s riadom pre príslušný počet osôb, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda (asi 32 štvorcových metrov).
cena za bungalov v Euro /týždeň
2 Mobilný dom pre 4 + 1 osoby: 2 izby s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom s možnosťou prístelky, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda, záhrada (100 m od mora).
cena za mobilný dom v Euro /týždeň
3 Vilka pre 4 osoby: 2 izby s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a WC, veranda, záhrada (100 m od mora).
cena za vilu v Euro / týždeň'

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, parkovanie.
Cena nezahŕňa: poistenie liečebných nákladov, dopravu, záverečné upratanie - bungalovy aj vilky je nutné odovzdať nepoškodené a upratané, v opačnom prípade sa na mieste platí poplatok Euro 50 /bungalov, Euro 150 /vilka, posteľnú bielizeň (je nutné vziať vlastnú alebo zapožičať za Euro 6 /osobu a výmena, za manželskú posteľ Euro 8 /výmena), zapožičanie uterákov Euro 8 /výmena.
Povinný poplatok na mieste: návratná kaucia Euro 150 /bungalov, Euro 250 /vilka.
Služby na vyžiadanie: detská posteľ Euro 35 / týždeň.
Domáce zvieratá nie sú povolené!!!

'