Vulcano Blu Benessere
Stručný popis

Stredisko: Vulcano
Vzdialenosť od mora: do 100 m


Vzdialenosť od mora (m) 50

Poloha: Rezidenčný hotel s apartmánmi je situovaný neďaleko pláže s vulkanickým čiernym pieskom a liečivého bahna a neďaleko mestečka Vulcanelo.
Vybavenie rezidencie: Má vlastnú pláž s lehátkami a slnečníkmi. Apartmány sú klimatizované.
Vybavenie apartmánov: apartmány sa nachádzajú v dvojpodlažných vilových domoch s terasou alebo záhradkou, majú vlastné parkovanie a TV.


Cenník

1 Apartmány typu Mono pre 2 osoby: jednoizbový klimatizovaný byt, TV, kúpeľňa so sprchou a WC, kuchynský kút, tersa alebo záhradka.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
2 Apartmány typu Bilo pre 4 osoby: obývačka s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, TV, manželská izba, kúpeľňa so sprchou a WC, tersa alebo záhradka.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
3 Apartmány typu Bilo pre 6 osôb: obývačka s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, TV, manželská izba + 2 oddelené postele alebo poschodová posteľ, kúpeľňa so sprchou a WC, tersa alebo záhradka.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
4 Apartmány typu Trilo pre 6 osôb: obývačka s kuchynským kútom a rozťahovacím gaučom, TV, manželská izba,ďaľšia izba s dvoma oddelenými posteľami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC, tersa alebo záhradka.
Cena je na apartmán v Euro / týždeň.
Termíny
a ceny (euro)
1 2 3 4
Na vyžiadanie-        

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, parkovanie
Cena nezahŕňa: dopravu , poistenie liečebných nákladov, el. energiu, vodu a plyn a posteľnú bielizeň - povinný poplatok Euro 33 /osoba / týždeň, záverečné upratanie - povinný poplatok 30/MONO, 35/BILO 4, 40/BILO 6 a TRILO.
Návratná kaucia: Euro 100 / apt.
Služby na vyžiadanie: detská postielka Euro 25/týždeň, plážové služby (1 slnečník a 2 lehátka) Euro 30/týždeň ( Euro7/deň), uteráky Euro 10/osoba/výmena, klimatizácia Euro 35/MONO, 40/BILO/TRILO, denné upratovanie Euro 20/MONO/BILO , Euro 25/TRILO