Residence Le Rasole
Stručný popis

Stredisko: Garda

Poloha
Rezidencia Le Rasole je umiestnená v kľudnom prostredí v kopcovitej oblasti Gardy. Je vzdialená asi 1,6 km od od historického centra a promenády Gardy, kde sa dá ľahko dostať pešo alebo autobusom, ktorý premáva v období od apríla do októbra. Táto oblasť ponúka možnosti výletov, napr. do "La Rocca" a výhľad na jazero Lago di Garda.
V blízkosti rezidencie sa nachádzajú typické reštaurácie a pekárne.
Vybavenie rezidencie: veľká záhrada so spoločným grilom, parkovisko
Vybavenie apartmánov: V rezidencií sa nachádza 10 jednoducho a pohodlne zariadených apartmánov. Každý má terasu, TV/Sat, trezor, kávovar, kuchynku s chladničkou a mikrovlnkou, kúpeľňu so sprchou a WC, práčku.

'

Cenník

1 Apartmány typu Bilo pre 4 osoby: obývacia izba s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, 1 dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.'Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn , parkovanie, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, kúrenie.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň (Euro 10/osoba/výmena), uteráky (Euro 8/osoba/výmena)

Návratná kaucia Euro 100/apt
Služby na vyžiadanie: detská postieľka Euro 42/týždeň, prísteľka Euro 42/týždeň, kúrenie okrem spomenutých termínov 20 Eur/deň
Povinná turistická daň od 14 rokov 0.80 Eur/ os. a deň - platí sa na mieste pobytu.

'