Rezidencia I Cortivi
Stručný popis

Stredisko: Garda

Poloha
:Rezidencia I Cortivi sa nachádza v mestečku COSTERMANO, ktoré je od mesta Garda vzdialené asi 2,5 km. V centre Costermana sa nachádza malé obchodné centrum, typické reštaurácie, pizzerie, supermarkety a pekáreň.
Rezidencia je vhodne situovaná na rôzne výlety aj horským bicyklom, do mestečiek Affi, Rivoli, Caprino a Albaré. Ponúka panoramatický výhľad na jazero Lago di Garda.
Rezidencia bola v roku 1999 zrekonštruovaná a prerobená z vidieckeho domu.
Vybavenie rezidencie: veľká záhrada , bazén pre deti aj dospelých, parkovanie/garáž
Vybavenie apartmánov: Všetky apartmány sú moderne zariadené, majú TV/sat, mikrovlnku, kávovar, kuchynku s chladničkou, kúpeľňu so sprchou, WC,  práčku, trezor,.

'

Cenník

1 Poschodové apartmány typu trilo "C1" pre 5 osôb: prízemie - obývacia izba s gaučom a kuchynským kútom, 1 jednolôžková izba, kúpeľňa so sprchou, WC,
1. poschodie - 1 dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2 Poschodové apartmány typu trilo "C2" pre 6 osôb: prízemie - obývacia izba s gaučom a malou kuchynkou,
1. poschodie - manželská izba, 1 dvojlôžková izba s extra posteľou, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro/týždeň.'Cena zahŕňa: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn , vstup do bazénu od 17.05.-17.09., posteľnú bielizeň a uteráky / výmena raz do týždňa, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, parkovanie, kúrenie od 19.03.-30.04. a od 1.10.-15.10.2016
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov,
Návratná kaucia Euro 100/apt
Služby na vyžiadanie: detská postieľka Euro 42/týždeň, prísteľka Euro 42/týždeň, kúrenie v ostatných termínoch za poplatok 20 Eur/deň.
Povinná pobytová daň od 14 rokov 0.80 Eur/ osoba a deň, platí sa na mieste pobytu.
.

'