Rezidencia Rustico
Stručný popis

Stredisko: Garda


Poloha
:Rezidencia Rustico je situovaná v slnečnej oblasti, obkolesená vinohradmi s krásnym výhľadom ponad Gardfské údolie. Nachádza sa asi 1 km od historického centra, kam je ľahké sa dostať peši po promenáde, ktorá sa tiahne priamo až k jazeru Lago di Garda. Nachádzajú sa tu typické reštaurácie, pizzerie, supermarkety.
Vybavenie rezidencie: Veľká záhrada, bazén, lehátka, slnečníky, záhradný nábytok, vonkajší gril, detské ihrisko, parkovisko, internet Wifi.
Štruktúra ubytovania: Rezidencia pozostáva z 9 pohodlných apartmánov pre 2 - 8 ľudí, typu Mono, Trilo, Quadrilo.
Vybavenie apartmánov: TV/sat, trezor, kávovar,mikrovlnka, kuchyňa s chladničkou, kúpeľňa so sprchou, WC, práčka.

'

Cenník

1 Apartmány typu Mono pre 2 - 4 osoby: obývacia izba s dvoma gaučami, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
2. Apartmány typu bilo pre 4 osoby:
obývačka s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, izba s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchou a WC.
Cena je na apartmán v Euro/ týždeň
3.
Apartmány typu Trilo pre 6 osôb: obývacia izba s rozťahovacím gaučom, kuchynkou, alebo kuchynským kútom, 2 dvojlôžkové izby, kúpeľňa so sprchou, WC
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.
  4.Apartmány typu Quadrilo pre 8 osôb: obývacia izba s rozťahovacím gaučom, kuchynkou, alebo kuchynským kútom, 3 dvojlôžkové izby, kúpeľňa so sprchou, WC, práčka
Cena je na apartmán v Euro /týždeň.'Cena zahŕňa
: 7x ubytovanie, el. energiu, vodu, plyn, parkovanie, záverečné upratanie okrem kuchynského kúta, internet Wifi v   spoločných priestoroch, kúrenie v termínoch 23.04.-30.04. a od 1.10.-15.10.2016.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov, posteľnú bielizeň (Euro 10/osoba/výmena), uteráky (Euro 8/osoba/výmena)
Návratná kaucia Euro 100/apt
Služby na vyžiadanie: detská postieľka Euro 42/týždeň, prísteľka Euro 42/týždeň , kúrenie v ostatných termínoch 20 až  Eur/deň podľa veľkosti apartmánu.
Povinná pobytová daň od 14 rokov 0.80 Eur/ os. a deň.
.

'